Neolo lietošanas priekšrocības:

Mēs esam profesionāļu komanda, kas strādā katru dienu, tāpēc jums var būt vislabākais hostinga pakalpojums, jūsu vietne darbojas pareizi un jūsu profesionālais e-pasts

Neolo

Globāls uzņēmums

Mums ir serveri vairākās pasaules valstīs un tehniskais atbalsts vairākās valodās

Neolo

Vairāk nekā 18 gadu pieredze

Pamazām mēs esam auguši, pateicoties klientu ieteikumiem

Neolo

Mēs mitinām vairāk nekā 80 tūkstošus vietņu

Mēs turpinām iekļaut ārštata darbiniekus, uzņēmējus, uzņēmumus un citas vietnesNeolo

Specializēts atbalsts

Mēs vienmēr atbildam uz jautājumiem. 70% atbilžu mazāk nekā 1 stundas laikā

Neolo

Ļoti liels ātrums

Vietnes, kuras mēs mitinam, tiek ielādētas 5 reizes ātrāk nekā konkurss

Neolo

Attālais dators

Mēs esam profesionāļi no vairākām pasaules valstīm ar lielu pieredzi digitālajā pasaulē

Mūsu misija

Mūsu ikdienas mērķis ir, lai jebkura persona vai uzņēmums savu ideju varētu pārveidot par vietni. Mēs iesakām katram cilvēkam attīstīt savu personīgo zīmolu vai savu projektu, pārdot tiešsaistē un publicēt vēlamo saturu. Īsāk sakot, lai izveidotu savu digitālo biznesu.

 • 2002
  Mēs sākam mājā. Mēs izvēlamies domēna vārdu, mēs nomājam Web hostinga tālākpārdevēja plānu un veicam tehnisko atbalstu un pārdošanu. Viss vienā!
 • 2003
  Mēs apmācījām un iemācījāmies par mārketingu, grāmatvedību, ekonomiku un finansēm, lai varētu vairāk augt un dzīvot, nekā mēs aizraujamies.
 • 2004
  Mēs augām lēnām, bet 100% organiski, bez investīcijām reklāmā un tikai ieteikumiem un labam SEO.
 • 2007
  Mums bija vairāk tīmekļa mitināšanas klientu nekā mūsu galvenais pakalpojumu sniedzējs. Mēs izīrējam jaunu biroju un importējam jaunus DELL Poweredge serverus. Mēs sasniedzam pilnīgu aprīkojuma un servisa kontroli. Mūsu darbspējas laiks palielinājās līdz 99,99%.
 • 2008
  Mēs definējam mūsu gala zīmolu "Neolo". Mēs pārvietojam savu aprīkojumu uz citu datu centru un izstrādājam savu klientu vadības sistēmu.
 • 2009
  Mēs turpinām augt! Tūkstošiem klientu un vairāk nekā 10 cilvēku, kas strādā Neolo. Mūsu labākais mārketings vienmēr bija piedāvāt vislabāko pakalpojumu tirgū.
 • 2010
  Mēs pirmo reizi spiedām.
  Mēs atbalstām digitālos pasākumus.
  Mēs bijām pirmais uzņēmums daudzās valstīs, kas nodrošināja neierobežotu Web hostinga pakalpojumu un SEO konsultācijas.
  Mēs atklājām tehnoloģiju un interneta videoblogu Neolo TV.
 • 2014
  Mēs atklājam Neolo visās spāņu valodā runājošajās pasaules valstīs. Mēs paplašinām mūsu tīmekļa mitināšanas mākoņu tīklu, izvietojot serverus ASV, Apvienotajā Karalistē, Spānijā, Holandē, Brazīlijā, Rumānijā un Latīņamerikā. Mēs kļūstam par pilnu attālināti strādājošu uzņēmumu. Vairs nav fizisko biroju.
 • 2017
  Mēs atjaunojam savu tēlu, logotipu, tīmekli un atjauninām tīmekļa mitināšanas un tiešsaistes izaugsmes risinājumus. Mēs paplašinām savu attālo aprīkojumu un sadarbojamies ar speciālistiem no visas pasaules. Iesim vairāk!

Internetam nav robežu ... Neolo!

Katru dienu mēs savienojam vairāk nekā 5 miljonus cilvēku visā pasaulē ar desmitiem tūkstošu tīmekļa lapu, kas tiek mitinātas mūsu serveros. Mēs lepojamies, ka mums uzticas vairāk nekā 10 000 klientu no 79 valstīm


Neolo

Kopš 2002. gada vairāk nekā 10 000 klientu no 79 valstīm ir izvēlējušies mūsu tīmekļa mitināšanu, it īpaši no Latvijas Republika

Vai jums ir kādi jautājumi? Mūsu komanda ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu
VEIKTU KONSULTĀCIJAS