WEB HOSTING PREMIUM

Premium web hostinga plāni USD valstī

Augstas kvalitātes mākonis prasīgām vietnēm

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 50% OFF
  • Ideal for high performing websites
  • Personalized Tech Support
  • 30 days moneyback

Plan Premium 5

Best option for high growth websites

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 29.40 / mans

€ 58.79 kad jūs atjaunojat

Pērciet

Plan Premium 4

Powerful like a dedicated server, at the best price

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 21.38 / mans

€ 42.75 kad jūs atjaunojat

Pērciet

Plan Premium 3

2x CPU power and 4X RAM

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 17.63 / mans

€ 35.26 kad jūs atjaunojat

Pērciet

Plan Premium 1

Entry level of the most exclusive web hosting

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 10.14 / mans

€ 20.27 kad jūs atjaunojat

Pērciet

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai

Nevilcinieties, mēs piedāvājam jums labāko USD hostingu Premium valstī

Wordpress

Mūsu Premium hostinga plāni piedāvā visus šos resursus:

icon

Neolo Cloud

Put your WordPress website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and clients thanks to the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Neolo uzticas vairāk nekā 10 000 klientu no 79 valstīmstars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

Drošība

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

Optimizēt manu vietni

Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc Neolo man ir piemērots?

Mēs tirgū darbojamies kopš 2002. gada. Mēs jau palīdzam desmitiem tūkstošu cilvēku un organizāciju pārvērst savas idejas un projektus vietnēs, kas darbojas 24 stundas diennaktī. Mēs ticam internetam kā pamatvajadzībai, kā cilvēktiesībām, tas ir tas, kas ļauj cilvēkiem izteikt sevi pasaulei un augt personīgi, ekonomiski un garīgi, tāpēc mēs vēlamies būt daļa no jūsu projekta un palīdzēt jums būt tiešsaistē ar savu vārdu internetā . Mums ir serveri vairākās valstīs, klienti visā pasaulē un atšķirībā no citiem uzņēmumiem, NEOLO.COM joprojām apkalpo tā īpašnieki. Mūsu galvenie investori ir mūsu klienti, katrs un katrs, kas mūs atbalsta un ļauj mums kopā ar viņiem turpināt augt. Mēs vēlamies, lai jūsu projekts augtu un vienmēr darbotos, tāpēc mēs vēlamies būt jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs Latvijas Republika.

Vai jūs reģistrējat domēnus?

Jā Mēs reģistrējam daudzus domēnu paplašinājumus, piemēram, .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES .ES. Mēs pieņemam arī tos no konkrētām valstīm: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU cita starpā. Bet jums pašiem tie jāreģistrē katras valsts NIC un jāiegādājas Web Hostings pie mums. Ja jums nepieciešama palīdzība, paziņojiet mums, un mēs jums sniegsim roku.

Kas ir Premium hostings?

Premium hostings ir dalīta hostinga pakalpojuma veids, kas paredzēts tikai prasīgām vietnēm, kurām ir nepieciešama lielāka jauda nekā tradicionālajā dalītajā mitināšanas vietnē. Precīzāk sakot, Premium Hosting ietver vairāk operatīvās atmiņas, vairāk procesora, SSD, prioritāro tehnisko atbalstu un bezmaksas SSL sertifikātu.

What Premium Hosting plan do I need?

Mēs iesakām sākt ar Premium Plan 1 un atkarībā no konta patēriņa jūs varat ātri pāriet uz augstāku plānu.

Vai es varu izvēlēties tīmekļa mitināšanas plānu un pēc tam to mainīt uz citu?

Jā, protams, kad vien vēlaties, varat mainīt.

Vai man būs lietojumprogrammu instalētājs ar vienu klikšķi?

Jā Visos Premium hostinga plānos jums būs Softaculous, kas ir labākais tirgū: Jūs izvēlaties starp +200 lietojumprogrammām, kuras vēlaties instalēt, noklikšķiniet uz instalēt, pasakiet viņiem, kurā direktorijā vēlaties, un tas arī viss, maģija :)

Kā iegādāties hostinga plānu?

Tas ir ļoti viegli. Jūs izvēlaties plānu, aizpildāt savus un savas vietnes datus, veicat maksājumu un pēc akreditācijas mēs jums nosūtām e-pastu ar visiem reģistrācijas datiem, lai jūs varētu augšupielādēt savu vietni un konfigurēt savus e-pasta kontus. Jums būs pieejama arī apmācība, video un dažādi palīglīdzekļi. Un arī mūsu tehniķiem par visiem jūsu jautājumiem.

Migrācija: Es esmu citā pakalpojumu sniedzējā un vēlos pāriet uz Neolo. Vai varat man palīdzēt?

Jā Pēc jūsu tīmekļa mitināšanas pirkšanas mēs pieprasīsim pilnīgu jūsu iepriekšējā pakalpojumu sniedzēja cPanel vai Plesk konta dublējumu (pilnu kopiju), lai to varētu migrēt. Ja jūsu iepriekšējā pakalpojumu sniedzējs izmantojāt citu vadības paneli, pastāstiet mums un mēs analizēsim, vai mēs to varam migrēt, ja nepaskaidrojam, kā tas tiek darīts, tas parasti nav sarežģīts. Ja jums ir jāpārsūta savs domēns uz Neolo, varat to izdarīt arī tad, kad pērkat savu tīmekļa mitināšanas plānu vai domēna nodošanu.

Es jau samaksāju. Cik ilgs laiks nepieciešams reģistrācijai?

Skaidrā naudā veiktie maksājumi ilgst no 24 līdz 72 darba stundām. Maksājumi, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus, piemēram, kredītkartes, debetkartes un bankas pārskaitījumus, parasti ilgst mazāk nekā 24 stundas vai ir tūlītēji.

DNS: Kas tie ir? Kas tie ir? Vai tās ir baltas etiķetes?

DNS ir serveru nosaukumi, kas ir atbildīgi par jūsu domēnā ienākošo personu savienošanu ar NEOLO.COM serveriem un jūsu tīmekļa mitināšanas kontā mitināto saturu. Mūsu DNS ir: ns1.lineadns.com un ns2.lineadns.com. Tās ir pilnīgi baltas, tāpēc, ja jūsu konts ir tālākpārdevējs, VPS vai īpaši serveri, varat arī tos izmantot.

Vai ir ierobežots nosūtāmo e-pastu skaits?

Mēs visi vēlamies, lai e-pasta ziņojumi nonāktu iesūtnē, tāpēc mēstules ir aizliegtas. Varat nosūtīt līdz 150 e-pastus stundā, tas ir vairāk nekā saprātīgs ierobežojums un pārsniedz pārējo pakalpojumu sniedzēju e-pastus. Ņemot vērā izveidojamo e-pasta kontu skaitu, tie nav neierobežoti, un jums tiem var piekļūt, izmantojot savu iecienīto e-pasta programmu, mobilo ierīci vai tīmekļa pastu.

Vai viņi veido dublējumus?

Mēs izgatavojam 1 pilnu visu hostinga kontu dublējumu līdz 2 GB nedēļā un pārvietojam to uz citu datu centru. Tomēr mēs iesakām arī izveidot un lejupielādēt dublējumus no vadības paneļa

Vai man būs SSH?

SSH nodrošināšana dalītā mitināšanā nav droša, un tā ir nepraktiska prakse tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc SSH netiek nodrošināti dalītajā mitināšanā, tomēr, ja jūs īrējat VPS vai speciālu serveri, mēs varam nodrošināt SSH saknes.

Vai jūs pieņemat tiešsaistes spēļu mitināšanu?

Nav paredzēts koplietošanai. Bet, ja tā ir Facebook lietotne, jums ir jāalgo VPS. Ja tas ir spēļu serveris, tad nē, mēs nepiedāvājam.

Vai jums ir kādi jautājumi? Mūsu komanda ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu
VEIKTU KONSULTĀCIJAS