Domain, web hosting and site builder plus Support 24/7 for the Türkiye

Size hızlı, yüksek kaliteli hizmet,% 100 kararlı sunucular, 24 saat müşteri hizmeti ve 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz

DAHA FAZLA BİLGİ
5star Sıralama: Mükemmel. Gerçek müşterilerin + 400 görüşlerine dayanarak

Neolo ile markanızı dijital dünyada büyütün

Etki

İşletmeniz için mükemmel alan adını seçin ve 5 dakika içinde kaydedin!

Alan adı seçin

Barındırma

Süper kararlı web barındırma ve kişiselleştirilmiş teknik destek. Ayrıca alan adı ve web sitesi oluşturucu ile web barındırma

Planlara bakın

web sitesi

Neolo Builder ile sadece 30 dakikada harika bir web sitesi oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz? Deneyin! Kullanımı çok basit

Web sitesi oluştur

Çevrimiçi mağazanızı oluşturun

Create your online store with Tienda Neolo and sell your products to the world.

Create e-commerce

Trademark registration

Protect your business name legally so that no one can use your brand.

SİTEMİ EN İYİLEŞTİR

VPN

Browse safely protecting your identity. Browse 100% anonymous.

Create VPN

Neolo kullanmanın faydaları:


01

Projenizin büyümesini istiyoruz

İyi yaparsan, iyi yapacağız. Çok net anladık. Bu nedenle, web sitenizi, e-posta hesaplarınızı ve etki alanınızı mükemmel şekilde çalıştırmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Bir şey başarısız olursa, orada olacağız

02

Her zaman seninle

Her adımda size eşlik ediyoruz. Alan adınızı, web barındırma ve sayfanızı birkaç dakika içinde almanız için araçlar sunuyoruz

03

Aşırı hız

Hizmetin hızının kullanıcılar için son derece önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden sürekli olarak iyileştirmek için çalışıyoruz. Hizmetimizi deneyin!

04

WordPress Uzmanları

Neolo'nun web barındırma sunucuları, WordPress ile mükemmel çalışacak şekilde optimize edilmiştir. O kadar seviyoruz ki, blogumuz bile WordPress tarafından destekleniyor!

05

% 99,99 Çalışma Süresi

Yüksek kaliteli web sunucularından oluşan bir ağ oluşturduk. Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Asya ve Latin Amerika'da dağıtılır ve size son derece istikrarlı bir hizmet sunmamızı sağlar.

06

Tüm soruları çözüyoruz

Müşteri Destek ekibimiz tüm soruları rekor sürede yanıtlar. Soruların% 70'ini 1 saatten daha kısa sürede cevaplayın.

07

30 gün içinde para iadesi

Web Hosting hizmeti herhangi bir zamanda çalışmazsa, işe yaramadığı zaman paranızın iadesini talep etme hakkına sahipsiniz

08

ÜCRETSİZ Taşıma

Web siteniz şu anda başka bir web barındırma ise ama Neolo, hiçbir sorun taşımak istiyorsanız. Ek ücret ödemeden sizin için yapabiliriz

09

Birden çok ödeme yöntemi

Endişelenmeyin, en iyi fiyatlara sahip olmanın yanı sıra, kredi, banka ve PayPal kartlarını da kabul ediyoruz. Bu yeterli değilmiş gibi, yerel ödeme yöntemleri sunuyoruz ve hatta kripto para birimi işlemlerini etkinleştiriyoruz;)

10

Web sitenizi koruyoruz

Web sitenizde gezinmenin güvenli olması için HTTPS'yi ücretsiz olarak etkinleştirin. Neolo Care + kullanın ve kötü amaçlı yazılımlardan, virüslerden ve her türlü tehditten kaçının

Sizin için mükemmel bir alana sahibiz!

Alan Adında Ara

Web sitenizi birkaç dakika içinde oluşturun!

Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, işiniz veya kişisel markanız için bugün çalışan web'e sahip olabilirsiniz. Neolo'nun web yaratıcısı ile her zaman hayalini kurduğunuz web sitesine sahip olabilirsiniz. Kendi kendini yönetir ve düzenlemek çok kolaydır. Ayrıca, Google ve sosyal ağlar için tüm cihaz türleri için optimize edilmiştir.

WEB SİTEMİ OLUŞTUR

Reviews from website owners

2002 den bu yana, 79 ülkeden 10.000'den fazla müşteri, özellikle Türkiye den başlayan web hosting hizmetimizi seçti.stars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

SIK SORULAN SORULAR

Neden Neolo'yu seçmelisiniz?

+

Misyonumuz, herhangi bir kişi veya şirketin fikrini bir web sitesine dönüştürebilmesidir. Kişisel markanızı veya projenizi geliştirmenize, çevrimiçi satış yapmanıza ve istediğiniz içeriği yayınlamanıza yardımcı oluyoruz. Kısacası, dijital işinizi geliştirmek için. Hızlı, kaliteli müşteri hizmeti sunmayı seviyoruz, bu nedenle sorguların% 80'ine 1 saatten daha kısa sürede yanıt veriyoruz ve 9.5 / 10 puanımız var. Ayrıca, sunucularımız süper kararlıdır ve 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz. Open-Startups hareketinin bir parçasıyız, müşteri hizmetleri ölçümlerini ve ayrıca sunucuların istikrarını kamuoyuna açıklıyoruz. Her hafta yeni öğreticiler, kurslar, uzmanlarla röportajlar ve bilgi kılavuzları yayınlıyoruz, böylece girişimciliğinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Alan adı nedir?

+

Alan adı, bir kullanıcının sizi bulabilmesi için internette web sitenize verilen benzersiz ve özel addır. Örneğin: Neolo.com, Facebook.com ve Google.com alan adlarıdır.

Neolo alan adlarını kaydediyor mu?

+

Evet, .com, .net, .org, .info, .biz, .co, .ws, .online, .club, .guru, .la, .lat, .today,. mobi, .reviews, .us ve .es.

Ayrıca ülkeye özgü olanları da (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru vb.) Kabul ediyoruz, ancak bunlar her ülkenin NIC'sine kendi başınıza kaydolmanız gerekir. Yardıma ihtiyacınız olursa bize bildirin, size yardımcı olalım.

Web Hosting nedir?

+

Web Hosting veya web sitesi barındırma, web sitenizin sunucularımızdan 24 saat çalışmasını sağlayan bir hizmettir. Birisi bir web sitesine her girdiğinde, aslında bir web barındırma sağlayıcısının sunucularına erişiyordur.

Barındırmaya ek olarak, hizmetimiz size kendi alan adınızı ve sınırsız kurumsal e-posta hesaplarınızı verir.

Ne tür bir web hosting planına ihtiyacım var?

+

Duruma göre değişir. Bilmeniz gereken ilk şey, WordPress, Drupal, Joomla, Magento, forumlar, bloglar, alışveriş sepetleri gibi uygulamaların web sitenizde çalışmasını sağlamaktan sorumlu olan veritabanlarını kullanıp kullanmayacağınızdır. Cevabınız evet ise, Plan 1 veya Sınırsız Planı öneririz. Öte yandan, web siteniz sadece HTML, CSS veya AJAX ile geliştirilecek ve veri tabanları kullanmayacaksa Plan 0 mükemmel olacaktır. Vermeniz gereken diğer bir karar, yalnızca bir alanı mı yoksa birkaç alanı mı barındıracağınızdır. Yalnızca bir tane varsa Plan 1'i öneririz, ancak birkaç tanesine ihtiyacınız varsa Sınırsız Plan tam size göre. Öte yandan, 1 GB'den fazla tüketime sahip bir web sitesine ev sahipliği yapmayı bekliyorsanız - örneğin, birkaç yüz günlük ziyarete sahip bir WordPress, birçok eklenti ve yoğun bir tema -, bir Premium Plan öneririz.

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI