Domain, web hosting and site builder plus Support 24/7 for the Polska

Oferujemy szybką, wysokiej jakości obsługę, w 100% stabilne serwery, całodobową obsługę klienta i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

WIEDZIEĆ WIĘCEJ
5star Ranking: doskonały. Na podstawie + 400 opinii od prawdziwych klientów

Rozwijaj swoją markę w cyfrowym świecie z Neolo

Domeny

Wybierz idealną nazwę domeny dla swojej firmy i zarejestruj ją w 5 minut!

Wybierz domenę

Hosting

Super stabilny hosting i spersonalizowane wsparcie techniczne. Również hosting z narzędziem do tworzenia domen i stron internetowych

Zobacz plany

Strona internetowa

Czy wiesz, że z Neolo Builder możesz stworzyć fantastyczną stronę internetową w zaledwie 30 minut? Sprawdź to! Jest bardzo prosty w użyciu

Utwórz stronę internetową

Utwórz swój sklep internetowy

Create your online store with Tienda Neolo and sell your products to the world.

Create e-commerce

Trademark registration

Protect your business name legally so that no one can use your brand.

OPTYMALIZUJ MOJĄ STRONĘ

VPN

Browse safely protecting your identity. Browse 100% anonymous.

Create VPN

Korzyści z używania Neolo:


01

Chcemy, aby Twój projekt się rozwijał

Jeśli będziesz postępować dobrze, będziemy dobrze. Mamy to bardzo jasne. Dlatego chcemy pomóc Ci sprawić, by Twoja witryna, konta e-mail i domena działały idealnie. Jeśli coś zawiedzie, będziemy tam

02

Zawsze z tobą

Towarzyszymy Ci na każdym kroku. Zapewniamy narzędzia, dzięki którym uzyskasz nazwę domeny, hosting i stworzysz swoją stronę w kilka minut

03

Ekstremalna prędkość

Wiemy, że szybkość usługi jest niezwykle ważna dla użytkowników, dlatego pracujemy nad ciągłym jej ulepszaniem. Wypróbuj naszą usługę!

04

Specjaliści WordPress

Serwery hostingowe Neolo są zoptymalizowane pod kątem doskonałej współpracy z WordPress. Tak bardzo nam się to podoba, że nawet nasz blog jest zasilany przez WordPress!

05

99,99% czasu działania

Stworzyliśmy sieć wysokiej jakości serwerów WWW. Jest dystrybuowany w Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej i pozwala nam zaoferować niezwykle stabilną usługę

06

Rozwiązujemy wszystkie zapytania

Nasz zespół obsługi klienta odpowiada na wszystkie zapytania w rekordowym czasie. Odpowiedz na 70% zapytań w mniej niż 1 godzinę.

07

30 dni zwrotu pieniędzy

Jeśli w dowolnym momencie usługa hostingowa nie działa, masz prawo zażądać zwrotu pieniędzy za czas, w którym nie działała

08

DARMOWA migracja

Jeśli Twoja witryna znajduje się obecnie na innym serwerze, ale chcesz ją zmigrować do Neolo, nie ma problemu. Możemy to dla Ciebie zrobić bez dodatkowych kosztów

09

Wiele sposobów płatności

Nie martw się, oprócz najlepszych cen akceptujemy karty kredytowe, debetowe i PayPal. Jakby tego było mało, oferujemy lokalne sposoby płatności, a nawet umożliwiamy transakcje kryptowalutowe;)

10

Chronimy twoją stronę

Aktywuj HTTPS za darmo, aby przeglądanie Twojej witryny było bezpieczne. Korzystaj z Neolo Care + i unikaj złośliwego oprogramowania, wirusów i wszelkiego rodzaju zagrożeń

Mamy dla Ciebie idealną domenę!

Wyszukaj domenę

Stwórz swoją stronę w kilka minut!

Bez potrzeby posiadania wiedzy technicznej możesz mieć dzisiaj sieć dla swojej firmy lub marki osobistej. Dzięki twórcy stron internetowych Neolo możesz mieć witrynę, o której zawsze marzyłeś. Jest zarządzany samodzielnie i bardzo łatwy do edycji. Ponadto jest zoptymalizowany dla wszystkich typów urządzeń, Google i sieci społecznościowych.

UTWÓRZ MOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Reviews from website owners

Od 2002 roku ponad 10 000 klientów z 79 krajów wybrało nasz hosting, zwłaszcza od Polskastars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Często zadawane pytania

Dlaczego warto wybrać Neolo?

+

Naszą misją jest, aby każda osoba lub firma mogła zamienić swój pomysł w stronę internetową. Pomagamy rozwijać Twoją osobistą markę lub projekt, sprzedawać online i publikować treści, które chcesz. Krótko mówiąc, zbuduj swój cyfrowy biznes. Uwielbiamy zapewniać szybką i wysokiej jakości obsługę klienta, dlatego odpowiadamy na 80% zapytań w mniej niż 1 godzinę i mamy ocenę 9,5 / 10. Ponadto nasze serwery są super stabilne i oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jesteśmy częścią ruchu Open-Startups, upubliczniamy wskaźniki obsługi klienta, a także stabilność serwerów. Co tydzień publikujemy nowe samouczki, kursy, wywiady ze specjalistami i przewodniki po wiedzy, abyś mógł przenieść swoją przedsiębiorczość na wyższy poziom.

Co to jest domena?

+

Domena to unikalna i ekskluzywna nazwa nadana Twojej witrynie w Internecie, aby użytkownik mógł Cię znaleźć. Na przykład: Neolo.com, Facebook.com i Google.com to nazwy domen.

Czy Neolo rejestruje domeny?

+

Tak, rejestrujemy wiele rozszerzeń domen, takich jak .com, .net, .org, .info, .biz, .co, .ws, .online, .club, .guru, .la, .lat, .today,. mobi, .reviews, .us i .es.

Akceptujemy również pliki specyficzne dla kraju (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru itd.), Ale takie będą musisz zarejestrować się samodzielnie w NIC każdego kraju. Jeśli potrzebujesz pomocy, daj nam znać, a my Ci pomożemy.

Co to jest hosting internetowy?

+

Hosting sieci Web - lub hosting witryn internetowych - to usługa, dzięki której Twoja witryna internetowa działa przez 24 godziny na naszych serwerach. Za każdym razem, gdy ktoś wchodzi na stronę internetową, w rzeczywistości uzyskuje dostęp do serwerów dostawcy usług hostingowych.

Oprócz hostingu nasza usługa zapewnia własną domenę i nieograniczoną liczbę firmowych kont e-mail.

Jakiego planu hostingowego potrzebuję?

+

To zależy. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, czy będziesz korzystać z baz danych, które są odpowiedzialne za tworzenie aplikacji takich jak WordPress, Drupal, Joomla, Magento, fora, blogi, wózki sklepowe itp. Jeśli tak, zalecamy Plan 1 lub Plan nieograniczony. Z drugiej strony, jeśli Twoja strona będzie tworzona tylko w HTML, CSS lub AJAX i nie będzie korzystała z baz danych, Plan 0 będzie idealny. Kolejną decyzją, którą będziesz musiał podjąć, jest to, czy zamierzasz hostować tylko jedną domenę, czy kilka. Jeśli jest tylko jeden, proponujemy Plan 1, ale jeśli potrzebujesz kilku, Plan Nieograniczony jest dla Ciebie. Z drugiej strony, jeśli spodziewasz się hostowania witryny internetowej o zużyciu większym niż 1 GB - na przykład WordPress z kilkuset odwiedzinami dziennie, wieloma wtyczkami i ciężkim motywem - proponujemy Plan Premium.

Czy masz jakieś pytania? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc
WYKONAJ KONSULTACJE