Domain, web hosting and site builder plus Support 24/7 for the Eesti

Pakume teile kiiret ja kvaliteetset teenust, 100% stabiilseid servereid, ööpäevaringset klienditeenindust ja 30-päevast raha tagastamise garantiid

TEADE ROHKEM
5star Edetabel: Suurepärane. Põhineb tõeliste klientide +400 arvamusel

Kasvatage Neolo abil oma kaubamärki digitaalses maailmas

Domeenid

Valige oma ettevõtte jaoks ideaalne domeeninimi ja registreerige see 5 minutiga!

Valige domeen

Hosting

Ülimalt stabiilne veebimajutus ja isikupärastatud tehniline tugi. Samuti veebimajutus koos domeeni ja veebisaidi ehitajaga

Vaadake plaane

Veebisait

Kas teadsite, et Neolo Builderiga saate luua fantastilise veebisaidi vaid 30 minutiga? Testige! Seda on väga lihtne kasutada

Loo veebisait

Looge oma veebipood

Create your online store with Tienda Neolo and sell your products to the world.

Create e-commerce

Trademark registration

Protect your business name legally so that no one can use your brand.

Optimeeri minu saiti

VPN

Browse safely protecting your identity. Browse 100% anonymous.

Create VPN

Neolo kasutamise eelised:


01

Soovime, et teie projekt kasvaks

Kui teil läheb hästi, siis meil läheb hästi. Meil on see väga selge. Sellepärast tahame aidata teil muuta teie veebisait, teie e-posti kontod ja teie domeen ideaalseks. Kui midagi ebaõnnestub, oleme kohal

02

Alati teiega

Me saadame teid igal sammul. Pakume teile tööriistu oma domeeninime, veebimajutuse hankimiseks ja oma lehe loomiseks minutite jooksul

03

Äärmiselt kiire

Me teame, et teenuse kiirus on kasutajate jaoks äärmiselt oluline, sellepärast töötame selle parendamise nimel pidevalt. Proovige meie teenust!

04

WordPressi spetsialistid

Neolo veebiserverid on optimeeritud WordPressiga ideaalselt töötama. Meile meeldib see nii väga, et isegi meie ajaveeb töötab WordPressi jõul!

05

99,99% Uptime

Oleme loonud kvaliteetsete veebiserverite võrgu. Seda levitatakse Ameerika Ühendriikides, Euroopas, Aasias ja Ladina-Ameerikas ning see võimaldab meil pakkuda teile äärmiselt stabiilset teenust

06

Lahendame kõik päringud

Meie klienditoe meeskond vastab kõigile päringutele rekordajaga. Vastake 70% -le päringutest vähem kui ühe tunniga.

07

30 päeva raha tagasi

Kui veebimajutusteenus mingil ajal ei tööta, on teil õigus nõuda oma raha tagastamist aja eest, mil see ei töötanud

08

TASUTA rändamine

Kui teie veebisait asub praegu teises veebimajutuses, kuid soovite selle üle viia Neolosse, pole probleemi. Saame seda teha teie jaoks ilma lisakuludeta

09

Mitmed makseviisid

Ärge muretsege, lisaks parimate hindade vastuvõtmisele aktsepteerime ka krediit-, deebet- ja PayPali kaarte. Nagu sellest veel vähe oleks, pakume kohalikke maksevahendeid ja võimaldame isegi krüptoraha tehinguid;)

10

Kaitseme teie veebisaiti

Aktiveerige HTTPS tasuta, et teie veebisaidil sirvimine oleks ohutu. Kasutage Neolo Care + ja vältige pahavara, viirusi ja igasuguseid ohte

Meil on teile ideaalne domeen!

Otsi domeeni

Looge oma veebisait mõne minutiga!

Ilma tehniliste teadmiste vajaduseta saate oma ettevõtte või isikliku kaubamärgi jaoks veebisaidi täna töötada. Neolo veebiloojaga saate omada veebisaiti, millest olete alati unistanud. Seda saab ise hallata ja seda on väga lihtne redigeerida. Lisaks on see optimeeritud igat tüüpi seadmetele, Google'i ja sotsiaalsete võrgustike jaoks.

LOE MINU VEEBILEHT

Reviews from website owners

Alates 2002. aastast on meie veebimajutuse valinud üle 10 000 kliendi 79 riigist, eriti alates Eestistars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Korduma kippuvad küsimused

Miks valida Neolo?

+

Meie missioon on, et iga inimene või ettevõte saaks oma idee muuta veebisaidiks. Aitame teil arendada oma isiklikku kaubamärki või projekti, müüa veebis ja avaldada soovitud sisu. Lühidalt, oma digitaalse äri ehitamiseks. Meile meeldib pakkuda kiiret ja kvaliteetset klienditeenindust, mistõttu vastame 80% -l päringutest vähem kui 1 tunni jooksul ja meil on hinnang 9,5 / 10. Lisaks on meie serverid ülimalt stabiilsed ja pakume 30-päevast raha tagasi garantii. Oleme osa Open-Startupsi liikumisest, avalikustame klienditeeninduse mõõdikud ja ka serverite stabiilsuse. Igal nädalal avaldame uued õpetused, kursused, intervjuud spetsialistidega ja teadmiste juhendid, et saaksite oma ettevõtluse uuele tasemele viia.

Mis on domeen?

+

Domeen on ainulaadne ja eksklusiivne nimi, mis antakse teie veebisaidile Internetis, et kasutaja saaks teid leida. Näiteks: Neolo.com, Facebook.com ja Google.com on domeeninimed.

Kas Neolo registreerib domeene?

+

Jah, me registreerime palju domeenilaiendeid, näiteks .com, .net, .org, .info, .biz, .co, .ws, .online, .club, .guru, .la, .lat, .täna,. mobi, .ülevaated, .us ja .es.

Samuti aktsepteerime riigipõhiseid (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru jne), kuid need sobivad peate olema iseseisvalt registreeritud iga riigi võrgukeskuses. Kui vajate abi, andke meile sellest teada ja anname teile käe.

Mis on veebimajutus?

+

Veebimajutus - või veebisaidi hostimine - on teenus, mis hoiab teie veebisaidi meie serveritest 24 tunni jooksul töötamas. Iga kord, kui keegi veebisaidile siseneb, pääseb ta tegelikult juurde veebimajutusteenuse pakkuja serveritele.

Lisaks majutamisele annab meie teenus teile oma domeeni ja piiramatu ettevõtte e-posti konto.

Millist veebimajutuskava ma vajan?

+

See sõltub. Esimene asi, mida peate teadma, on see, kas kasutate andmebaase, mis vastutavad selliste rakenduste nagu WordPress, Drupal, Joomla, Magento, foorumite, ajaveebide, ostukärude jms toimimise eest oma veebisaidil. Kui jah, soovitame plaani 1 või piiramatut plaani. Teiselt poolt, kui teie veebisaiti arendatakse ainult HTML-i, CSS-i või AJAX-i kujul ja see ei kasuta andmebaase, on plaan 0 ideaalne. Teine otsus, mille peate vastu võtma, on see, kas hostite ainult ühte või mitut domeeni. Kui neid on ainult üks, soovitame plaani 1, kuid kui vajate mitu, on piiramatu plaan mõeldud teile. Teisest küljest, kui kavatsete võõrustada rohkem kui 1 GB tarbimisega veebisaiti - näiteks WordPressi, kus on mitusada igapäevast külastust, palju pistikprogramme ja raske teema -, soovitame Premium-paketti.

Kas teil on küsimusi? Meie meeskond on teile abiks
VÕTTA KONSULTATSIOONI