WEB HOSTING MOODLE

Hosting pro Moodle rychlý, bezpečný as technickou podporou 24 hodin v Česko

Jednoduché a velmi praktické.

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 10% OFF
  • VIP priority support
  • Servers Uptime 99.999%
  • 30 days moneyback

Plan Premium 5

Best option for high growth websites

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

761.06 ‎Kč / my

1,522.12 ‎Kč když obnovíte

Koupit

Plan Premium 4

Maximum speed and best processing with up to 160 simultaneous users.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

553.50 ‎Kč / my

1,107 ‎Kč když obnovíte

Koupit

Plan Premium 3

4x power. ~80 simultaneous users.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

456.46 ‎Kč / my

912.92 ‎Kč když obnovíte

Koupit

Plan Premium 1

~ 20 simultaneous people in your videos

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

262.38 ‎Kč / my

524.75 ‎Kč když obnovíte

Koupit

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai

¿Cuáles son las ventajas de Hosting Moodle para educación online?

Hosting Moodle

Benefits when choosing Neolo Moodle Hosting

icon

Neolo Cloud

Put your WordPress website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and clients thanks to the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Neolo věří více než 10 000 zákazníků z 79 zemístars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

Zabezpečení

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

OPTIMALIZUJTE MŮJ STRÁNKU

Nejčastější dotazy

Proč mi Neolo vyhovuje?

Na trhu působíme od roku 2002. Pomáháme desítkám tisíc lidí a organizací proměnit jejich nápady a projekty na webové stránky, které fungují 24 hodin denně. Věříme v internet jako na základní potřebu, jako na lidské právo, to je to, co lidem umožňuje vyjadřovat se ke světu a růst osobně, ekonomicky a duchovně, takže chceme být součástí vašeho projektu a pomoci vám být online se svým vlastním jménem na internetu . Máme servery v několika zemích, klienty po celém světě a na rozdíl od jiných společností, NEOLO.COM stále obsluhují jeho vlastníci. Našimi hlavními investory jsou naši klienti, každý z nás, kteří nás podporují a umožňují nám s nimi dále růst. Chceme, aby váš projekt rostl a vždy fungoval, takže chceme být vaším poskytovatelem webhostingu v Česko.

Registrujete domény?

Ano Registrujeme mnoho doménových rozšíření, z nichž některé jsou .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT. DNES .MOBI .REVIEWS .US .ES mezi mnoha dalšími. Přijímáme také ty ze specifických zemí: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU. Musíte je však zaregistrovat sami v NIC každé země a koupit si u nás webhosting. Pokud potřebujete pomoc, dejte nám vědět a my vám dáme ruku.

Co je to Premium Moodle Hosting?

Premium Moodle Hosting je typ sdílené hostovací služby určené výhradně pro náročné weby, které vyžadují více energie než webové stránky v tradičním sdíleném hostování. Podrobně zahrnuje Premium Moodle Hosting více paměti RAM, více procesoru, SSD, prioritní technickou podporu a certifikát SSL zdarma.

What Premium Hosting plan do I need?

Doporučujeme začít s prémiovým plánem 1 a v závislosti na spotřebě vašeho účtu můžete rychle přejít na vyšší plán.

Mohu si vybrat webhostingový plán a poté ho změnit na jiný?

Ano, samozřejmě, kdykoli chcete, můžete se změnit.

Budu mít instalační program na jedno kliknutí?

Ano Ve všech prémiových hostingových plánech budete mít Softaculous, což je nejlepší na trhu: Vyberete si mezi +200 aplikacemi, které chcete nainstalovat, klikněte na instalaci, řekněte jim, do kterého adresáře chcete a co je, magie :)

Jak si mohu koupit svůj hostingový plán?

Je to super snadné. Vyberete si plán, doplníte data a údaje svého webu, provedete platbu a jakmile budete akreditováni, pošleme vám e-mail se všemi registračními údaji, abyste mohli nahrát svůj web a nakonfigurovat své e-mailové účty. Budete mít také přístup k výukovým programům, videím a různým pomůckám. A také našim technikům za jakékoli dotazy.

Migrace: Jsem v jiném poskytovateli a chci se změnit na Neolo. Můžete mi pomoci?

Ano Po zakoupení webhostingu požádáme o úplnou zálohu (úplnou kopii) vašeho účtu cPanel nebo Plesk u vašeho předchozího poskytovatele, abyste jej mohli migrovat. Pokud jste ve svém předchozím poskytovateli použili jiného ovládacího panelu, řekněte nám a my analyzujeme, zda jej můžeme migrovat, pokud nevysvětlíme, jak se to dělá, není to obvykle složité. V případě, že potřebujete převést svou doménu na Neolo, můžete to udělat také při nákupu webhostingového plánu nebo převodu vaší domény.

Už jsem zaplatil. Jak dlouho trvá registrace?

Platby v hotovosti a hotovosti trvá 24 až 72 pracovních hodin. Platby elektronickými prostředky, jako jsou kreditní karty, debetní karty a bankovní převody, obvykle trvají méně než 24 hodin nebo jsou okamžité.

DNS: Co jsou zač? Co jsou zač? Jsou to bílé etikety?

DNS jsou názvy serverů, které jsou odpovědné za spojení lidí, kteří vstupují do vaší domény, se servery NEOLO.COM a s obsahem hostovaným na vašem účtu webhostingu. Naše DNS jsou: ns1.lineadns.com a ns2.lineadns.com. Jedná se o zcela bílý štítek, takže pokud je váš účet distributorem, serverem VPS nebo dedikovanými servery, můžete je také použít.

Je počet e-mailů k odeslání omezen?

Všichni chceme, aby se e-maily dostaly do doručené pošty, takže spam je zakázán. Můžete poslat až 150 e-mailů za hodinu, což je více než rozumný limit a vyšší než ostatní poskytovatelé. Vzhledem k počtu e-mailových účtů, které můžete vytvořit, jsou neomezené a přistupujete k nim prostřednictvím svého oblíbeného e-mailového programu, mobilního zařízení nebo webmailu.

Dělají zálohy?

Vyrábíme 1 úplnou zálohu všech hostingových účtů až 2 GB za týden a přesouváme je do jiného datového centra. Doporučujeme však také vytvořit a stáhnout zálohy z ovládacího panelu

Budu mít SSH?

Poskytování SSH ve sdíleném hostingu je nejisté a je to nežádoucí praxe pro poskytovatele webhostingů, proto neposkytujeme SSH ve sdíleném hostování, pokud však najmete VPS nebo dedikovaný server, můžeme poskytnout SSH Root.

Přijímáte hosting pro online hry?

Ne pro sdílený hosting. Ale pokud se jedná o aplikaci na Facebooku, musíte si najmout VPS. Pokud je to herní server, pak ne, nenabízíme.

Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE