Domain, web hosting and site builder plus Support 24/7 for the Česko

Nabízíme vám rychlé a vysoce kvalitní služby, 100% stabilní servery, 24hodinový zákaznický servis a 30denní záruku vrácení peněz

VĚDĚT VÍCE
5star Hodnocení: Výborně. Na základě + 400 názorů skutečných zákazníků

Rozvíjejte svou značku v digitálním světě s Neolo

Domény

Vyberte si perfektní doménové jméno pro svou firmu a zaregistrujte ho za 5 minut!

Vyberte doménu

Hosting

Super stabilní webhosting a personalizovaná technická podpora. Také webhosting s doménou a tvůrcem webových stránek

Viz plány

Webové stránky

Věděli jste, že s Neolo Builder můžete vytvořit fantastický web za pouhých 30 minut? Otestujte to! Používání je velmi jednoduché

Vytvořit web

Vytvořte si svůj internetový obchod

Create your online store with Tienda Neolo and sell your products to the world.

Create e-commerce

Trademark registration

Protect your business name legally so that no one can use your brand.

OPTIMALIZUJTE MŮJ STRÁNKU

VPN

Browse safely protecting your identity. Browse 100% anonymous.

Create VPN

Výhody používání Neolo:


01

Chceme, aby váš projekt rostl

Pokud uděláte dobře, uděláme dobře. Máme to velmi jasné. Proto vám chceme pomoci, aby vaše webové stránky, vaše e-mailové účty a vaše doména fungovaly perfektně. Pokud něco selže, budeme tam

02

Vždy s vámi

Budeme vás doprovázet na každém kroku. Poskytujeme nástroje pro získání názvu vaší domény, webhostingu a vytvoření stránky během několika minut

03

Extrémní rychlost

Víme, že rychlost služby je pro uživatele nesmírně důležitá, a proto pracujeme na jejím neustálém zlepšování. Vyzkoušejte naše služby!

04

Specialisté WordPress

Servery Neolo pro webhosting jsou optimalizovány tak, aby perfektně fungovaly s WordPress. Líbí se nám natolik, že i náš blog využívá WordPress!

05

99,99% provozuschopnosti

Vytvořili jsme síť vysoce kvalitních webových serverů. Je distribuován ve Spojených státech, Evropě, Asii a Latinské Americe a umožňuje nám nabídnout vám extrémně stabilní služby

06

Vyřešíme všechny dotazy

Náš tým zákaznické podpory odpovídá na všechny dotazy v rekordním čase. Odpovězte na 70% dotazů za méně než 1 hodinu.

07

30 dní peníze zpět

Pokud webhostingová služba kdykoli nefunguje, máte právo požádat o vrácení peněz za dobu, kdy nefungovala

08

ZDARMA migrace

Pokud se váš web momentálně nachází v jiném webhostingu, ale chcete jej přenést do Neolo, žádný problém. Můžeme to udělat pro vás, bez dalších nákladů

09

Více platebních prostředků

Nebojte se, kromě toho, že máme nejlepší ceny, přijímáme kreditní, debetní a PayPal karty. Jako by to nestačilo, nabízíme místní platební prostředky a dokonce povolujeme transakce s kryptoměnou;)

10

Chráníme váš web

Aktivujte si HTTPS zdarma, aby bylo procházení vašeho webu bezpečné. Používejte Neolo Care + a vyhněte se malwaru, virům a jakémukoli typu ohrožení

Máme pro vás perfektní doménu!

Prohledat doménu

Vytvořte si svůj web během několika minut!

Bez potřeby technických znalostí můžete dnes mít web pro svou obchodní či osobní značku. S webovým tvůrcem Neolo můžete mít web, o kterém jste vždy snili. Je samosprávný a velmi snadno upravitelný. Kromě toho je optimalizován pro všechny typy zařízení, pro Google a pro sociální sítě.

VYTVOŘTE MŮJ WEBOVÝ WEB

Reviews from website owners

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo více než 10 000 klientů ze 79 zemí, zejména z Českostars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Nejčastější dotazy

Proč si vybrat Neolo?

+

Naším posláním je, aby každá osoba nebo společnost mohla proměnit svůj nápad na web. Pomáháme vám rozvíjet vaši osobní značku nebo projekt, prodávat online a publikovat požadovaný obsah. Stručně řečeno, budovat své digitální podnikání. Rádi poskytujeme rychlé a kvalitní služby zákazníkům, a proto reagujeme na 80% dotazů za méně než 1 hodinu a máme hodnocení 9,5 / 10. Naše servery jsou navíc super stabilní a nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Jsme součástí hnutí Open-Startups, zveřejňujeme metriky zákaznických služeb a také stabilitu serverů. Každý týden vydáváme nové výukové programy, kurzy, rozhovory se specialisty a průvodce znalostmi, abyste mohli své podnikání posunout na vyšší úroveň.

Co je to doména?

+

Doména je jedinečný a exkluzivní název, který je dán vašemu webu na internetu, aby vás uživatel mohl najít. Například: Neolo.com, Facebook.com a Google.com jsou názvy domén.

Registruje Neolo domény?

+

Ano, registrujeme mnoho doménových přípon, například .com, .net, .org, .info, .biz, .co, .ws, .online, .club, .guru, .la, .lat, .dnes,. mobi, .reviews, .us a .es.

Přijímáme také země specifické (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru atd.), Ale ty budou musíte být registrováni sami v NIC každé země. Pokud potřebujete pomoc, dejte nám vědět a my vám pomůžeme.

Co je to webhosting?

+

Web Hosting - nebo webhosting - je služba, která udržuje vaše webové stránky v provozu 24 hodin od našich serverů. Pokaždé, když někdo vstoupí na web, skutečně přistupuje k serverům poskytovatele webhostingu.

Kromě hostingu vám naše služba poskytuje i vaši vlastní doménu a neomezené firemní e-mailové účty.

Jaký druh webhostingového plánu potřebuji?

+

Záleží. První věc, kterou musíte vědět, je, zda budete na svém webu používat databáze, které jsou odpovědné za to, aby aplikace jako WordPress, Drupal, Joomla, Magento, fóra, blogy, nákupní vozíky atd. Pokud ano, doporučujeme plán 1 nebo neomezený plán. Na druhou stranu, pokud bude váš web vyvíjen pouze v HTML, CSS nebo AJAX a nebude používat databáze, bude Plan 0 perfektní. Další rozhodnutí, které budete muset udělat, je, zda budete hostovat pouze jednu doménu nebo několik. Pokud existuje pouze jeden, navrhujeme plán 1, ale pokud potřebujete několik, neomezený plán je pro vás. Na druhou stranu, pokud očekáváte, že budete hostovat web s více než 1 GB spotřeby - například WordPress s několika stovkami denních návštěv, mnoha zásuvnými moduly a těžkým tématem -, navrhujeme prémiový plán.

Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE