WEB HOSTING MOODLE

Moodle'i hostimine kiire, ohutu ja tehnilise toe abil 24 tundi Eesti

Lihtne ja väga praktiline.

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 10% OFF
  • VIP priority support
  • Servers Uptime 99.999%
  • 30 days moneyback

Plan Premium 5

Best option for high growth websites

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 29.45 / minu

€ 58.89 kui uuendate

Osta

Plan Premium 4

Maximum speed and best processing with up to 160 simultaneous users.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 21.42 / minu

€ 42.83 kui uuendate

Osta

Plan Premium 3

4x power. ~80 simultaneous users.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 17.66 / minu

€ 35.32 kui uuendate

Osta

Plan Premium 1

~ 20 simultaneous people in your videos

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 10.15 / minu

€ 20.30 kui uuendate

Osta

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai

¿Cuáles son las ventajas de Hosting Moodle para educación online?

Hosting Moodle

Benefits when choosing Neolo Moodle Hosting

icon

Neolo Cloud

Put your WordPress website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and clients thanks to the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Neolo usaldab enam kui 10 000 klienti 79 riigiststars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

Turvalisus

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

Optimeeri minu saiti

Korduma kippuvad küsimused

Miks Neolo mulle sobib?

Oleme turul olnud alates 2002. aastast. Aitame juba kümnetel tuhandetel inimestel ja organisatsioonidel muuta oma ideed ja projektid veebisaitideks, mis töötavad 24 tundi ööpäevas. Me usume internetti kui põhivajadust, kui inimõigust, see on see, mis võimaldab inimestel end maailmale väljendada ning isiklikult, majanduslikult ja vaimselt kasvada, seega tahame olla osa teie projektist ja aidata teil olla Internetis oma nimega . Meil on servereid mitmes riigis, kliente üle kogu maailma ja erinevalt teistest ettevõtetest teenindavad NEOLO.COM endiselt selle omanikud. Meie peamised investorid on meie kliendid, igaüks, kes toetavad meid ja võimaldavad meil nendega koos kasvada. Soovime, et teie projekt kasvaks ja töötaks pidevalt, seega tahame olla teie veebimajutusteenuste pakkuja Eesti.

Kas registreerite domeene?

Jah Registreerime palju domeenilaiendeid, teiste hulgas on .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TÄNA .MOBI .REVIEWS .US .ES .ES. Võtame vastu ka konkreetsetest riikidest pärit inimesi .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU Kuid peate need eraldi registreerima iga riigi NIC-is ja ostma veebimajutus koos meiega. Kui vajate abi, andke meile sellest teada ja me anname teile käe.

Mis on Premium Moodle'i hostimine?

Premium Moodle'i hostimine on teatud tüüpi virtuaalserveriteenus, mis on loodud eranditult nõudlikele veebisaitidele, mis vajavad rohkem energiat kui traditsioonilise jagatud hostimise veebisait. Üksikasjalikult sisaldab Premium Moodle'i hostimine rohkem RAM-i, rohkem protsessorit, SSD-sid, prioriteetset tehnilist tuge ja tasuta SSL-sertifikaati.

What Premium Hosting plan do I need?

Soovitame teil alustada Premium Plan 1-ga ja sõltuvalt teie konto tarbimisest saate kiiresti liikuda kõrgema paketi juurde.

Kas ma saan valida veebimajutuskava ja selle siis teise vastu vahetada?

Jah, muidugi, alati, kui soovite, saate midagi muuta.

Kas ma saan rakenduse installi ühe klõpsuga?

Jah Kõigis Premium hosting plaanides on teil parim tarkvara Softaculous: valite installimiseks mõeldud +200 rakenduste vahel, klõpsate installida, ütlete neile, millises kataloogis soovite ja see ongi, võlu :)

Kuidas ma saan oma hostikava osta?

See on ülilihtne. Valite plaani, täidate oma ja oma veebisaidi andmed, maksate makse ja kui olete akrediteeritud, saadame teile meili koos kõigi registreerimisandmetega, et saaksite oma veebisaidi üles laadida ja oma e-posti kontosid konfigureerida. Samuti on teil juurdepääs õpetustele, videotele ja mitmesugustele abivahenditele. Ja ka meie tehnikutele, kui teil on küsimusi.

Migratsioon: olen teises pakkujas ja soovin minna üle Neolole. Kas saate mind aidata?

Jah Pärast teie veebimajutuse ostmist taotleme selle ülekandmiseks teie eelmise teenusepakkuja cPaneli või Pleski konto täielikku varundamist (täielik koopia). Kui teie eelmises pakkujas kasutasite mõnda muud juhtpaneeli, öelge meile ja me analüüsime, kas saame selle üle viia, kui me ei selgita, kuidas seda tehakse, pole see tavaliselt keeruline. Juhul, kui peate oma domeeni Neolole üle viima, saate seda teha ka veebimajutuse plaani või domeeniülekande ostmisel.

Maksin juba. Kui kaua registreerumine võtab?

Sularahas tehtavad maksed kestavad 24 kuni 72 töötundi. Elektrooniliste maksete, nagu krediitkaardid, deebetkaardid ja pangaülekanded, maksmine võtab tavaliselt vähem kui 24 tundi või toimub kohe.

DNS: mis need on? Mis nad on? Kas need on valged sildid?

DNS on serverite nimed, mis vastutavad teie domeeni sisenevate inimeste ühendamise eest NEOLO.COM ja teie veebimajutuskonto hostitud serveritega. Meie DNS on: ns1.lineadns.com ja ns2.lineadns.com. Need on täiesti valge sildiga, nii et kui teie konto on edasimüüja, VPS või spetsiaalsed serverid, saate neid ka kasutada.

Kas saadetavate e-kirjade arv on piiratud?

Me kõik soovime, et e-kirjad jõuaksid postkasti, seega on rämpspost keelatud. Võite saata kuni 150 e-kirja tunnis, see on üle mõistliku piiri ja ületab ülejäänud pakkujate e-kirju. Loodavate e-posti kontode arvu osas on need piiramatud ja pääsete neile juurde oma lemmikmeilisõnumite programmi, mobiilseadme või veebimeili kaudu.

Kas nad teevad varukoopiaid?

Teeme kõigist hostimiskontodest kuni 2 GB täis nädalas 1 täieliku varukoopia ja teisaldame selle teise andmekeskusesse. Soovitame siiski varukoopiaid ka juhtpaneelilt teha ja alla laadida

Kas mul on SSH?

SSH-i pakkumine ühiskasutatavas hostimises on ebakindel ja see on veebimajutusteenuste pakkujate jaoks ebapraktiline praktika, seega ei paku me jagatud hostimises SSH-i, kuid kui te rendite VPS-i või spetsiaalset serverit, saame pakkuda SSH-juurt.

Kas nõustute võrgumängude hostimisega?

Pole jagatud hostimise jaoks. Kuid kui see on Facebooki rakendus, peate palkama VPS-i. Kui see on mänguserver, siis ei, me ei paku.

Kas teil on küsimusi? Meie meeskond on teile abiks
VÕTTA KONSULTATSIOONI